https://www.high-endrolex.com/6
https://www.high-endrolex.com/6
Sıkça Sorulan Sorular , NetKart.org
https://www.high-endrolex.com/6
https://www.high-endrolex.com/6
S: PAYKASA'I NASIL SATIN ALABILIRIM?

Almak istediğiniz paykasa  pin ücretini hesap numaramıza havale yaptıktan sonra PayKasa kart satın alma işlemini hızlı ve güvenilir olarak Paykasa Canlı Destek bölümün gerçekleştirebilirsiniz ya da satın alma işlemini Skype üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz bu yöntem için yapmanız gereken tek şey netkart.org adresimizi listenize ekleyerek iletişime geçmektir.

S: BANKA HESAP NUMALARINIZA NEREDEN ULAŞABILIRIM?

Banka Hesap Numalarımız sayfasından ya da Paykasa Canlı Destek bölümümüzle irtibata geçerek havale yapacağınız banka hesap bilgimizi isteyerek ulaşabilirsiniz.

S: HAVALEDEN SONRA BANA PAYKASA KARTI MI GELECEK?

Hayır, Paykasa Kart gerçek anlamda bir kart değildir, 19 haneden oluşan pin numarasıdır, adresinize herhangi bir kart iletilmemektedir, havalenizden sonra msn üzerinden size 19 haneli pin numarası iletilecektir.

S: HAVALEDEN SONRA NE KADAR SÜREDE PAYKASA PIN NUMARASINI ILETIYORSUNUZ?

Havalenizi yaptıktan sonra Skype, Canlı Destek veya telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp, havale bilgilerinizi iletiyorsunuz, ardından havalenizi kontrol edip pay kasa pin numaranızı hızlı ve güvenli şekilde sizlere iletiyoruz iletiyoruz, 1-2 dakika içinde pay kasa pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmiş oluyor.

S: HAVALE YAPTIM FAKAT MSN E GIREMIYORUM, NASIL PIN NUMARASINI ALABILIRIM?

Havale yaptıktan sonra Ukash Canlı Destek bölümümüze bağlanarak ukash pin numarasına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz ya da eğer havale yaptıysanız sitemizin Ödeme Bildirim Formu nu doldurmanız gerekmektedir. Havale bilgilerinizi detaylı şekilde yazıp formu onayladıktan sonra ödemeniz kontrol edilip pay kasa pin numaranız telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

S: PAYKASA KART PIN NUMARASINI ALDIM, NE KADAR SÜREDE KULLANABILIRIM?

PayKasa Kart pin numarasının 1 sene geçerliliği vardır, satın aldığınız pin numarasıyla 1 sene içinde istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde hızlı yükleme yapabilirsiniz.

https://www.high-endrolex.com/6