Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Ön Ödemeli Kartlar Nasıl Alınır?

Ön Ödemeli Kartlar Nasıl Alınır?

paykasa.png Paykasa, Astropay ve PayKwik gibi günümüzün en fazla kullanılan ön ödemeli kartlarını satın alabilmek için sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere müşteri temsilcimiz tarafından verilecek olan hesap numarasına ilgili ödemeyi yaptıktan sonra tarafınıza PIN kodu numaraları verilecektir.

Canlı destek sistemimiz üzerinden talep ettiğiniz ön ödemeli kartı almanız sadece bir dakika içerisinde mümkün. Yetkili ve ilgili teknik ekibimiz talep ettiğiniz miktara göre ödemeniz gereken tutarı size iletecek ve hemen ardından sizin için oluşturulan PIN kodunu tarafınızla paylaşacak.

astro.pngSize verilecek olan bu PIN kodu numaraları satın aldığınız kartlara ait olan bakiyeleri temsil etmektedir. Alışverişlerinizi yaparken PIN kodu numarasını ödeme ekranına girdiğiniz takdirde ödeme işleminizi tamamlamış olursunuz. Bu PIN kodlarınızı başkaları ile asla paylaşmamalısınız. Aksi takdirde sizden önce bir sitede ödeme yapmak için kullanmaları durumunda paranız boşa gitmiş olacaktır. 

Ödeme yapmadan önce satın almak istediğiniz bakiyenin Euro veya Dolar karşılığını öğrenmeniz gerekmektedir. Sitemizde kartlarımızın güncel kura göre fiyatları sürekli güncellenmekte ve size en uygun fiyatlar ile paykasa, astropay, paykwik kartları sunulmaktadır. TL olarak ödeme yapacağınız için güncel ve doğru olan miktarı göndermelisiniz. H

paykwik.png Talep ettiğiniz ön ödemeli kartın ne olduğunu canlı destek sistemimizden yetkili arkadaşlarımıza bildirin ve miktarı söyleyin. Size ödemeniz gereken TL tutarı bildireceklerdir. 

Ön ödemeli kartları satın alma aşaması ile ilgili aklınıza takılan sorular olursa yine sağ alt köşedeki canlı destek sistemimiz üzerinden bizlere bu soruları iletebilirsiniz.

 


Whatsapp