Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Kredi Kartsız Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

Kredi Kartsız Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

Online alışveriş yapabilmek için pek çok platform sizlerden kredi kartı talep etmektedir. Bu durum kredi kartı kullanmak istemeyen, limit yetersizliği sorunu yaşayan ve kredi kartı sahibi olmayan kişilere büyük bir engel teşkil etmektedir. Ancak günümüzde kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapabilmenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır.

Çoğu online alışveriş sitesi kapıda ödeme ve banka havalesi ile online alışveriş yapabilmeyi mümkün kılmaktadır. Ödemenizi banka hesabına kendi banka hesabınızı kullanarak yaptığınız zaman alışveriş ödemenizi yapabilirsiniz. Fakat bu yöntemlerin bazıları ek ücret gerektirmektedir. Bazıları ise daha geç ürün teslimi yapılmasına yol açmaktadır.

Tam bu noktada ortaya çıkan ön ödemeli kartlar ise hayat kurtarıcı bir rol üstlenmektedir. Ön ödemeli kartları kullandığınız zaman kredi kartına bağlı kalmadan online alışveriş ödemelerinizi yapabilirsiniz. Binlerce farklı online alışveriş mağazasında geçerli olan AstroPay, Paykasa ve PayKwik kartları kullanarak kredi kartsız bir şekilde online alışveriş yapmanın tadını çıkartabilirsiniz.Whatsapp