Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Güvenli Online Alışverişin İpuçları

Güvenli Online Alışverişin İpuçları

Online alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız bazı noktalara son derece dikkatli bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor. Online alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz ödeme yaparken sizlerden istendiği için büyük bir riski de beraberinde getiriyor. Bir online alışveriş mağazasından alışveriş yapmadan önce ilk olarak o markanın güvenilir olduğundan emin olmanız gerekiyor. Markaya yapılan kullanıcı yorumlarına da mutlaka göz atmanız gerekmektedir. 

Bu tür ayrıntılar dışında sitenin SSL güvenlik sertifikasına sahip olması ve müşterileri tarafından daima olumlu yorumlar almış olması da önemlidir. Fakat her türlü duruma karşı büyük bir önlem almak istiyorsanız kredi kartı kullanmak yerine en güvenilir yöntem olan ön ödemeli kartları da kullanmayı deneyebilirsiniz. Örneğin Paykasa kartlar ile yapacağınız alışverişlerde internet sitelerine herhangi bir özel bilginizi vermek durumunda kalmazsınız.

Paykasa kartların bakiyesinin karşılığı olan dijital PIN kodu numaralarını girererek kimseye kişisel ve kredi kartı bilgilerinizi vermeden alışveriş ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Tek kullanımlık PIN kodu sistemi ile çalışan ön ödemeli sanal kartlar sayesinde online alışverişlerde oluşabilecek tüm riskleri engelleyebilirsiniz.Whatsapp