Cashixir

Herhangi bir güvenlik ya da gizlilik endişesi barındırmadan global çapta ödemeler yapmak isteyenler için geliştirilen Cashixir kart sayesinde ödeme yapmak çok basit. Dünya çapında ödeme gerçekleştirmenize imkân tanıyan Cashixir ile rahat ve güvenli ödemenin keyfine varın, nereden alınır diye merak ediyorsanız doğru sayfada olduğunuzu belirtmek isteriz.

Cashixir Nedir?

Ön ödemeli olarak tüketicilere hizmet veren sanal kartlar sayesinde internet alışverişleri gerçekleştirmek oldukça güvenilir bir hâl almış durumda. Çevrimiçi platformlarda gerçekleştireceğiniz ödeme ve para transferlerinizin çok daha güvenli ve hızlı gerçekleşmesini sağlayan, üst düzey güvenlik önlemlerinin yer aldığı bir ödeme sistemidir. Kartlarınız toplamda 16 haneden oluşan ve rastgele yüksek güvenliğe sahip şifreleme sistemleri tarafından oluşturulmaktadır. Yalnızca size özel olarak üretimi gerçekleştirilen kartlar sayesinde, kullanımınız sonrasında kartınızın kopyalandığı veya kartta yer alan paranızın çalındığı gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok alışveriş sitesinde güvenle alışveriş yapabilir, yalnızca kart numaranızı girerek satın alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Cashixir Güvenilir Mi?

İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmanın yollarını ararken bulmuş olduğunuz ne kadar güvenli olduğu konusunda kafanızı kurcalayan ve merak ettiğiniz sorular olduğunun farkındayız. sistemi arkasında alanında uzman ve yıllardır üzerinde çalışılarak faaliyete geçirilmiş bir şifreleme sistemi bulunmaktadır. Bu şifreleme sistemi sayesinde oluşturulan kart numaralarınız içerisinde herhangi bir kişisel bilgi veya sizin tarafınızdan isteyerek belirleyebileceğiniz bir numara yer almamaktadır. Her şeyden bağımsız olarak oluşturulan ve çoğunlukla tek kullanımlık olarak hizmet göstermesi planlanan kartlar oluşturulmaktadır.

Cashixir ile gerçekleştireceğiniz internet alışverişleriniz sırasında normal bir banka ya da kredi kartıyla ödeme yaparken ihtiyacınız olan kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmamaktadır. Yalnızca kart numaranızı paylaşarak ödemenizi gerçekleştirebilir ve hizmet satın alabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ödeme sırasında Cashixir destekleyen hiçbir ödeme platformu sormayacaktır. Bunun yanı sıra kart bilgilerinizin kopyalanma riskini ortadan kaldıran ön ödemeli kart sistemi sayesinde kartınız içerisinde ihtiyacınız olduğu kadar bakiye bulunacak ve ödeme sonrasında kart kullanılamaz hâle gelecektir. Bu nedenle kötü niyetli kullanıcılar, dolandırıcılar ve hırsızlar gibi risklerin önüne geçmeyi başarabilirsiniz.

Cashixir Fiyatları

Cashixir fiyatları güncel Euro kuruna göre devamlı değişiklik göstermektedir. Bu nedenle harcama yapmak istediğiniz adreste ücreti netleştirmeniz ardından canlı destek ekibimizle bağlantıya geçerek güncel kur üzerinden fiyat teklifi isteyebilirsiniz,  ile gerçekleştirmiş olduğumuz bayilik anlaşması çerçevesinde sizlere en uygun fiyata kart satışı gerçekleştirebiliyoruz. Birçok satıcıya göre daha uygun olan fiyatlarımız hakkında bilgi alabilmek için bize yazabilirsiniz.

Türk Lirası değeri bakımından bulunmamaktadır. Euro’nun dünya piyasasında yer alan durumuna göre sürekli değişen kur değerlerinden kaynaklı olarak fiyat sürekli değişmektedir. Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünleri Euro kuruna sahip bakiyelere sahip olmakla birlikte harcamalarınız Euro üzerinden gerçekleşecektir. 10, 20, 50, 100, 150, 200, 250 ve 500 Euro değerlerine sahip kartlar bulunmaktadır.

En uygun fiyat güvencesiyle sizlere sunmuş olduğumuz ucuz Cashixir kuponları sayesinde internet alışverişlerinizi düşük komisyonlar ödeyerek güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en düşük komisyon oranlarına sahip olan sizlere anında teslimat güvencesiyle 24 saat boyunca aralıksız hizmet sunmaktadır. Whatsapp veya canlı destek bağlantılarımız üzerinden bizimle bağlantıya geçebilir ve ihtiyacınız olan kupon miktarının güncel Türk Lirası satış tutarını öğrenebilirsiniz.