Türkiye'nin En Güvenilir Kart Satış Sitesi

Astropay Bozdurma

Astropay Bozdurma

astro.pngAstropay kartınızı dilediğiniz para birimine Netsis Kart aracılığıyla çevirebilirsiniz. Bozum yapabileceğiniz para birimleri Dolar, Euro ve Türk Lirasıdır. Netsiskart olarak resmi bayi olduğumuz için en hızlı çevirim işlemlerini Canlı Destek kısmından biz gerçekleştirebilmekteyiz.. 

Netsis Kart, Astropay Bozum İşlemlerinde Hesabınıza Ödemenizi 3 DK İçinde Geçmektedir.

Ufak birkaç adımı takip ederek yapabileceğiniz Astropay kart bozdurma işlemi için sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Astropay kartınızı ve banka hesap bilgilerinizi müşteri temsilcimize ilettikten sonra işleminiz başlatılacaktır.

Astropay bozum kuru; mevcut dolar kuru üzerinden işlem yapılmaktadır. Birkaç dakika gibi kısa bir sürede yapabileceğiniz Astropay kart bozdurma işleminden sonra belirtmiş olduğunuz banka hesap numarasına bakiyeniz iade edilir. Böylelikle yanlış satın aldığınız veya kullanmayı düşünmediğiniz Astropay kartlarınızı bozdurarak tekrar nakit haline çevirmiş olursunuz. 

Astropay bozdurma işleminde dolar kurunu sizin için en üst seviyede tutmakta ve kart bozumundan doğacak bir zarar görmemeniz için maksimum özen gösteriyoruz. Astropay kart bozdurma süreci ile ilgili bu açıklamalarımızın dışında ek sorularınız olursa yine sağ alt köşedeki canlı destek kısmından tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Netsiskart Astropay Resmi Reselleridir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bozum işlemleri sonrası müşteri temsilcimizi puanlamak için lütfen Netsiskart İletişim kısmından bizlere yazınız.

Whatsapp